AKCE

Pořádáme

Spolek ProAktivity pořádá mimo dětské tábory i jiné volnočasové aktivity a to nejen pro děti a mládež.

Mezi již tradiční a osvědčené akce patří například amatérský losovací volejbalový turnaj a Vánoční volejbalový turnaj amatérských družstev. Dále je to Bajkování neboli cyklovyjížďka po okolí. Velké oblibě se těší i naše deskoherní odpoledne nebo zkráceně Deskohraní. Jedná se o odpočinkovou činnost, při které potrápíte nejen mozkové buňky a reflexy. Každoročně také připravujeme tzv. „Pohodovou sobotu“ se cvičiteli z České asociace Sportu pro všechny. Akce je především určena pro ženy. Vždy se nese ve sportovním duchu a je doplněna řadou dalších odpočinkových činností, mezi které patří například masáže, korálkové tvoření a jiné. Každý rok je akce trochu jiná. A aby toho nebylo málo, tak čas od času přidáme i nějaký ten kurz. 

Tak neseďte doma a přijďte si s námi zasportovat, udělat si projížďku na kole s fajn partou nebo se odreagovat u více či méně tradičních deskových her.

Volba už je na Vás, my se budeme těšit.

>>>>>>>>>>>>>>>>>> Stránky jsou momentálně v rekonstrukci <<<<<<<<<<<<<<<<<<

COVID-19 opatření

Drazí příznivci, rodičové, táborníci,
 
V souvislosti s probíhající epidemií COVID-19 byla Ministerstvem zdravotnictví zpracována „Hygienicko-protiepidemická opatření stanovená pro zajištění sezóny letní dětské rekreace 2020“ . Co to pro nás znamená?
 
Vzhledem k vybavení areálu, v kterém se náš tábor uskuteční, se pro nás jako pořadatele mění skutečně minimum náležitostí, což mimo jiné vypovídá i o úrovni hygieny na našich akcích, o čemž se každoročně jezdí přesvědčovat kontrola z Krajské hygienické stanice. Můžeme tedy s klidem říci, že jsme na tábor i v tomto nelehkém období precizně připraveni.
 
Pro vás rodiče se toho také mnoho nezmění. Bude nutné mít nové potvrzení od lékaře, které má standardně platnost 2 roky. A potvrzení o bezinfekčnosti bude obsahovat 2 nové formulace týkající se samotného COVID-19. 
 
Více ZDE