fbpx
kurzy

KURZY

Deníky

 • Seriál „Táborové dovednosti“

  Seriál „Táborové dovednosti“

  Chystáte se pod stan, na vodu, tábor nebo jen tak do přírody? Pokud ano, určitě obětujte alespoň chvíli a připomeňte si s námi nějaké ty základy. Připravili jsme pro Vás …Čti více... »
 • Korálkování 23.11.16

  Korálkování 23.11.16

  Zveme všechny zájemce na další z tvořivých kurzů. Opět v klubovně sportovní haly od 17:15 hod. Veškerý materiál bude k dispozici, s sebou dobrou náladu a chuť si něco hezkého …Čti více... »
 • Velikonoční dílna ’16

  Velikonoční dílna ’16

  Velikonoční dílna, přijďte si s námi „zadrátkovat vajco“ 🤗🐔🐣 Veškerý materiál bude k dispozici, drátovat se budou plastová bílá vajíčka, pokud si chcete přinést svá vyfouklá nebo nějak ozdobená, můžete.Čti více... »
 • Kurz drátování II. a III.

  Kurz drátování II. a III.

  Ve středu 27.5.2015 a 17.6.2015 jsme se opět sešli, abychom se něčemu novému naučili a oprášili svoje znalosti z posledních kurzů. Tentokrát jsme se vrhli na drátování a i když …Čti více... »
 • Vercini – naše průvodkyně světem korálků

  Vercini – naše průvodkyně světem korálků

  Něco málo o naší paní instruktorce, která nás v  kurzech „korálkování“ učí, jak na to. Jmenuje se Veronika, na webu a chatu se většinou objevuje pod přezdívkou Vercini (chcete-li vyslovovat, tak jako [Verčíny]). Povoláním …Čti více... »

Kurz korálkování a drátování

Kde :     Tovačov

Kdy :     PROSINEC 2019 (bude upřesněno)