soboty

POHODOVÉ SOBOTY

Deníky

Pozvánka na Pohodovou sobotu

WORKSHOP nejen o cvičení, který pořádá TJ Sokol Tovačov (odbor SPV) ve spolupráci se Spolkem ProAktivity a 470ml Na programu: 08,30 – 09,00 Jemné ranní jógování s Markétou 09,05 – …Čti více... »

Pohodová sobota v Tovačově byla ve znamení pohody

​     V sobotu 11. 11. 17 se uskutečnila ve sportovní hale již tradiční akce „Pohodová sobota“, kterou pořádali cvičitelé České Asociace Sport pro všechny TJ Sokol Tovačov ve spolupráci se Spolkem ProAktivity. Je to až neuvěřitelné, ale …Čti více... »

Pozvánka na pohodovou sobotu ’16

Zveme všechny příznivce cvičení na další ročník Pohodové soboty, kterou pořádáme ve spolupráci s TJ Sokol Tovačov ve sportovní hale v Tovačově 12.11.16 od 8,30 hodin .  Těšit se můžete nejen na tradiční …Čti více... »

Pohodová sobota ’15

V sobotu 14.11.15 se Spolek ProAktivity spolupodilel na akci Pohodová sobota, kterou již třetím rokem pořádala místní TJ Sokol Tovačov. Celé dopoledne se neslo ve sportovním duchu, cvičilo se na …Čti více... »

10. 11. 2018

Sportovní hala Tovačov