fbpx

Pokud nevíte, jak plnohodnotně strávit zimní sobotní odpoledne, máme pro vás tuto nabídku. Rozhodli jsme se uspořádat naše první (a snad ne poslední) DESKOHRANÍ. Jde o to se uvolnit, pobavit, odhodit bariéry a možná i nabrat inspiraci ke koupi nového dárku pro své děti, rodiče, příbuzné či kamarády. 

Přijít a odejít můžete libovolně, ale úplný konec akce je plánován na 19:00 hod. Dospělým rádi nabídneme kávu či čaj, pro děti zajistíme pitný režim. Možná bude i něco malého, sladkého k zakousnutí 😉 

Vstupné není žádné, nicméně je dobrovolné a rádi ho využijeme na uspořádání dalších akcí jak pro děti, tak pro dospělé. 

Na akci je možno donést i své vlastní deskovky a zajistit si tak spoustu spoluhráčů. Pouze si krabice hlídejte pro případ, že by se sešlo více stejných her.

Akce proběhne v Klubu pro seniory, který se nachází v Domě s pečovatelskou službou 
na ulici Široká v Tovačově (naproti malého parku). Klub najdete ve dvorním traktu Domu s pečovatelskou službou, u vstupu je nutné zazvonit a my vám rádi přijdeme otevřít. 

Pro mimotovačovské – parkovat se dá na komunikaci kolem přilehlého parku. V klubu je koberec, přezůvky si nemusíte brát, jistě bude teplo a útulno, ale pro menší děti přezůvky doporučujeme. 

Děti mladší 12 let musí mít po dobu trvání akce přítomen starší dozor, nebo musí být přihlášeny nejpozději do 09. 03. 2017 (v tom případě dozor nemusí být přítomen, ale děti je nutné do 19:00 vyzvednout). 

Přihlašovat se můžete na tel čísle 605 214 592 u Markéty a nebo potvrzením účasti v události na fcb stránkách: 

https://www.facebook.com/groups/SpolekProAktivity/

A co si u nás vlastně můžete zahrát? 

Například Carcassonne, Dixit, Munchkin, iKNOW, Scrabble, Osadníci z Katanu,Česko, Aktivity, Ubongo, Blackfire Mokré štěně, Dostihy a sázky, Rychlé šípy, Sabotéry a spoustu dalších her 🙂

 


 

DESKOVÉ HRY BOŘÍ BARIÉRY. NEZÁLEŽÍ NA TOM, JAKÉHO JSTE VĚKU, NÁBOŽENSTVÍ, RASY ČI FYZICKÉ KONDICE, ZÁLEŽÍ POUZE NA TOM, JAK JSTE HRAVÍ.