Neděle 17. 09. 17, předpověď hlásila převážně deštivo, 11°C. Jeden by čekal, že v takovém deštivém počasí se nikomu nebude chtít sedět jen doma za oknem a že si rádi někteří vyrazí mezi lidi, třeba za námi do Klubovny pro děti zahrát si pár „deskovek“.

Zázemí pro děti i dospělé úžasné, pro nejmenší dětičky možnost zašít se do herny a hrát si třeba s panenkami, než si starší sourozenci či rodiče zahrají nějakou tu „deskovku“. Bylo toho připraveno opět spoustu. Zkusili jsme si zahrát nové hry – tentokrát Evoluci, Zajíc a želva a Mozkovnu. Dost jsme se při tom nasmáli a hráli pořád dokola. Je škoda, že nás bylo opravdu málo, tentokrát pouze osm, ale stále věříme, že se další časem přidají.

Čtvrté Deskohraní budeme pořádat v neděli 19. 11. 17 opět v Klubu dětí u MŠ.