„Život spočívá v objevování, v tom, že se vydáte do neznáma a budete sahat po hvězdách“

Osho

profile2

O nás

Spolek je zaměřený na aktivity v oblasti sportu, aktivní i ozdravné rekreace a cestování, kultury, osvěty a výchovy, vzdělávací a poradenské činnosti.

Přestože Spolek ProAktivity vznikl v nedávné době a to lednu roku 2015, jeho historie se pojí s Klubem poutníků Tovačov . Zakládající členové nově vzniklého spolku pořádají ozdravné pobyty pro děti jak v ČR, tak na Slovensku již od roku 2009. Dřívě to bylo právě pod Klubem poutníků.

Vrcholem každého roku je dětský ozdravný pobyt pro děti, kterému věnujeme přes rok nejvíce úsilí. Žezlo hlavního vedoucího převzal Honza a nashromáždil okolo sebe výbornou partu vedoucích, takže se opravdu je na co těšit!

Dále pořádáme pro všechny věkové skupiny deskoherní odpoledne. Akce je vždy avizována dostatečně dopředu a tak můžete vzít děti, rodiče, babičky, dědečky nebo Vaše známé a přijít si s námi zahrát deskové hry.

Mimo to se podílíme na pořádání Pohodové soboty v Tovačově, což je akce konající se okolo dušiček a je předvším určena pro ženy, které si spolu s námi můžou protáhnout těla, vyzkoušet různá cvičení nebo kosmetiku, vytvořit si něco z korálků a nebo si dát masáž.

Mezi sportovní aktivity, pořádané spolkem, bezpochyby patří losovací volejbalový turnaj nebo cyklovyjížďka po Hané.

Přihláška do Spolku ProAktivity

„Není krásnějších pohádek než ty, které píše život sám.“

Hans Christian Andersen