fbpx

….. nemusíte mít, protože máme:

  • Stabilní tým vedoucích. Těžko může fungovat tým, který se nezná, který se sejde kompletní až na táboře, který se nepotkává po celý rok. Těžko můžete stoprocentně důvěřovat někomu, koho vidíte poprvé v životě. To se nás rozhodně netýká. Všichni vedoucí jsou součástí sehraného týmu, který spolu funguje více než 8 let. V našich řadách najdete kromě učitelů a vystudovaných rekreologů i IT specialisty, zaměstnance Armády ČR, ale i budoucího designera (momentálně ještě studenta UTB) – Vaše děti zkrátka zvládneme „ručně i stručně“ 🙂
  • Kvalitní zázemí. Určitě může být romantické strávit týden pod stanem bez vody a dalšího zázemí. Možná jsme trochu rozmazlení, protože uznáváme poněkud komfortnější letní tábor. Pravda, komfort končí zděnou chatkou a společnými WC a sprchami, nicméně co když ten týden proprší? V té chvíli je i ten největší stanový drsňák rád za suchou chatku, teplou vodu, toaletu, jídlo z kuchyně, klubovnu, kam se všichni vejdou a tělocvičnu s kompletním náčiním. A co teprve bazén s křišťálovou vodou v samotném areálu? Tak tohle všechno máme a nestydíme se za to 🙂 Ano, není to sice až tak úplně náš areál, ale jeho majitel je tak fajn, že bychom ho skoro i adoptovali 🙂
  • Kvalitní zdravotní péče. Za těch cca 8 let jsme nezaznamenali žádný větší úraz (ťuk ťuk na dřevo), ale člověk nikdy neví. Jsme připraveni. Naše „zdravuška“ Lucka je samozřejmě zdravotnice s licencí a navíc se srdíčkem na správném místě. Takže, nejen že ošetří a ováže, ale i pofouká a pohladí úsměvem 🙂
  • Příroda, prostor. Můžete mít tábor s nejlepšími vedoucími, obědy jako od maminky, komfort jako v hotelu, ale k čemu Vám to všechno  bude,  když  nebudete  mít  na  dosah přírodu? U mnohých rodičů je to mnohdy ten hlavní důvod, proč poslat děti na tábor – aby „vypadly“ z města. V tomto ohledu nemá Borovina jedinou chybu. Rekreační středisko je umístěno v zóně rekreačních chat v borovém lese nad pravým břehem řeky Dyje, asi 200 m od Vranovské přehrady, v krásném, absolutně klidném prostředí, stranou od ruchu a shonu velkých rekreačních center.
  • Táborová pravidla. Léta praxe nás naučily, že děti nezdoláte spoustou zákazů a nařízení. Dítě, které si hraje – nezlobí. Tak by se stručně dal vyjádřit známý přístup k dětem. U nás mají děti jen tolik volnosti, že nemají čas na vymýšlení různých alotrií, k tomu jsou vedoucí vybavení množstvím her do každého počasí a napomáhá k tomu i celotáborová hra s náročnějšími etapami. I v době svého osobního volna jsou děti povzbuzovány ke sportování nebo jiným aktivním činnostem.
REFERENCE
Hledáte-li reference, na našem fejsbůčku najdete spoustu našich bývalých klientů, kteří Vám jistě rádi poví, co jsme zač 🙂 Takže se ptejte, se ptejte, se ptejte ….. Každoročně se nám vrací více než polovina těch, kteří s námi byli i rok předtím.

COVID-19 opatření

Drazí příznivci, rodičové, táborníci,
 
V souvislosti s probíhající epidemií COVID-19 byla Ministerstvem zdravotnictví zpracována „Hygienicko-protiepidemická opatření stanovená pro zajištění sezóny letní dětské rekreace 2020“ . Co to pro nás znamená?
 
Vzhledem k vybavení areálu, v kterém se náš tábor uskuteční, se pro nás jako pořadatele mění skutečně minimum náležitostí, což mimo jiné vypovídá i o úrovni hygieny na našich akcích, o čemž se každoročně jezdí přesvědčovat kontrola z Krajské hygienické stanice. Můžeme tedy s klidem říci, že jsme na tábor i v tomto nelehkém období precizně připraveni.
 
Pro vás rodiče se toho také mnoho nezmění. Bude nutné mít nové potvrzení od lékaře, které má standardně platnost 2 roky. A potvrzení o bezinfekčnosti bude obsahovat 2 nové formulace týkající se samotného COVID-19. 
 
Více ZDE