fbpx

Spolek ProAktivity Vás již popáté srdečně zve na deskoherní nedělní odpoledne. Jako vždy pro Vás budeme mít nachystaných spoustu her. Na své si určitě přijdou nejen milovníci klasických karetních a deskových her, ale opět bude možnost si zahrát i něco nového.

Hry jsou různě náročné, některé jsou odehrané za chvilku, u jiných zas člověk chvíli posedí. Pravidel či neznalosti her se není třeba obávat, vše jsme vždy schopni dovysvětlit či naučit. Další možností může být hra, kterou máte již doma, ale chybí vám spoluhráči (protihráči), my se také rádi přiučíme či vyzkoušíme novou deskovku.

Děti mladší 12 let musí mít po dobu konání akce přítomen starší dozor, nebo musí být přihlášeny nejpozději do 22.11.2018. Přihlášení buď telefonicky na čísle 605 214 592 nebo e-mailem „spolekproaktivity@seznam.cz“.

Deskové hry boří bariéry, nezáleží totiž na tom, jakého jste věku, vyznání, rasy či fyzické kondice. Záleží pouze na tom, jak jste hraví. Tudíž neseďte doma a přijďte si s námi zahrát!

S pozdravem Honza a Markéta

 

PS: určitě se přihlašte na facebooku na UDÁLOST, velmi nám tím pomůžete 🙂

 

COVID-19 opatření

Drazí příznivci, rodičové, táborníci,
 
V souvislosti s probíhající epidemií COVID-19 byla Ministerstvem zdravotnictví zpracována „Hygienicko-protiepidemická opatření stanovená pro zajištění sezóny letní dětské rekreace 2020“ . Co to pro nás znamená?
 
Vzhledem k vybavení areálu, v kterém se náš tábor uskuteční, se pro nás jako pořadatele mění skutečně minimum náležitostí, což mimo jiné vypovídá i o úrovni hygieny na našich akcích, o čemž se každoročně jezdí přesvědčovat kontrola z Krajské hygienické stanice. Můžeme tedy s klidem říci, že jsme na tábor i v tomto nelehkém období precizně připraveni.
 
Pro vás rodiče se toho také mnoho nezmění. Bude nutné mít nové potvrzení od lékaře, které má standardně platnost 2 roky. A potvrzení o bezinfekčnosti bude obsahovat 2 nové formulace týkající se samotného COVID-19. 
 
Více ZDE