Spolek ProAktivity Vás již popáté srdečně zve na deskoherní nedělní odpoledne. Jako vždy pro Vás budeme mít nachystaných spoustu her. Na své si určitě přijdou nejen milovníci klasických karetních a deskových her, ale opět bude možnost si zahrát i něco nového.

Hry jsou různě náročné, některé jsou odehrané za chvilku, u jiných zas člověk chvíli posedí. Pravidel či neznalosti her se není třeba obávat, vše jsme vždy schopni dovysvětlit či naučit. Další možností může být hra, kterou máte již doma, ale chybí vám spoluhráči (protihráči), my se také rádi přiučíme či vyzkoušíme novou deskovku.

Děti mladší 12 let musí mít po dobu konání akce přítomen starší dozor, nebo musí být přihlášeny nejpozději do 22.11.2018. Přihlášení buď telefonicky na čísle 605 214 592 nebo e-mailem „spolekproaktivity@seznam.cz“.

Deskové hry boří bariéry, nezáleží totiž na tom, jakého jste věku, vyznání, rasy či fyzické kondice. Záleží pouze na tom, jak jste hraví. Tudíž neseďte doma a přijďte si s námi zahrát!

S pozdravem Honza a Markéta

PS: určitě se přihlašte na facebooku na UDÁLOST, velmi nám tím pomůžete 🙂