fbpx

Letní tábor 2016 je tady! 

Tímto hlásíme spuštění přihlášek. 

Finišujeme torzo celotáborové hry, strukturu oddílů a jejich kapacity a dospěláci se již nyní připravují na nervy drásající týden, při kterém nasadí vlastní životy při péči o vaše ratolesti 🙂
Vydejte se s námi na exkluzivní zaoceánskou plavbu a nebudete zklamáni! Plavba je určena pouze náročným klientům ve věku 10 až 15 let. Čeká nás bezpočet zábavy, festivaly, koncerty, sportovní události, nezapomenutelné zážitky, velkolepé pláže, korálové útesy, a to vše prakticky nonstop.
Letošní program je pro nás velkou výzvou. Uspokojit náročné klienty na exkluzivní zaoceánské plavbě na 100% nebude jistě hračka. Ale my tuto výzvu přijímáme. Budeme vás hýčkat, rozmazlovat a určitě se budete mít jako v bavlnce.
A proč se s námi na plavbu vydat?Zde najdete Sedm důvodů proč:
  1. Máme bohaté zkušenosti!
  2. Máme kvalitní zázemí!
  3. Máme zkušené vedoucí!
  4. Máme kvalitní program!
  5. Máme spokojené děti 🙂
  6. Máme spokojené rodiče!
  7. Máme sílu to všechno zvládnout!

COVID-19 opatření

Drazí příznivci, rodičové, táborníci,
 
V souvislosti s probíhající epidemií COVID-19 byla Ministerstvem zdravotnictví zpracována „Hygienicko-protiepidemická opatření stanovená pro zajištění sezóny letní dětské rekreace 2020“ . Co to pro nás znamená?
 
Vzhledem k vybavení areálu, v kterém se náš tábor uskuteční, se pro nás jako pořadatele mění skutečně minimum náležitostí, což mimo jiné vypovídá i o úrovni hygieny na našich akcích, o čemž se každoročně jezdí přesvědčovat kontrola z Krajské hygienické stanice. Můžeme tedy s klidem říci, že jsme na tábor i v tomto nelehkém období precizně připraveni.
 
Pro vás rodiče se toho také mnoho nezmění. Bude nutné mít nové potvrzení od lékaře, které má standardně platnost 2 roky. A potvrzení o bezinfekčnosti bude obsahovat 2 nové formulace týkající se samotného COVID-19. 
 
Více ZDE