fbpx

Něco málo o naší paní instruktorce, která nás v  kurzech „korálkování“ učí, jak na to.

Jmenuje se Veronika, na webu a chatu se většinou objevuje pod přezdívkou Vercini (chcete-li vyslovovat, tak jako [Verčíny]). Povoláním je středoškolská učitelka 🙂 Jejím oborem je matematika a deskriptivní geometrie 🙂 brrr! by řekl laik a poodstoupil by s respektem 🙂
Nicméně tato šikovná mladá dáma v sobě skrývá neuvěřitelnou zálibu a tím je výroba různých šperků – ketlováním,  výroba šitých šperků, tzv. beadweaving a drátovaných šperků technikou zvanou wire wrapping. A ještě neuvěřitelnější je, že nás to všechno chce naučit a má velkou trpělivost nad naší nešikovností. Teda pardóóón!, teď mluvím jen a pouze za sebe, protože slečny a maminky, které náš kurz již navštívily, jsou velmi šikovné a nešikovná jsem snad jen já. Ale Verča má obrovskou trpělivost a chuť nás to naučit.

Něco málo o ní a hlavně velmi mnoho o její neuvěřitelné tvorbě najdete na stránkách Handmade by Vercini  a nebo na stránkách facebooku.COVID-19 opatření

Drazí příznivci, rodičové, táborníci,
 
V souvislosti s probíhající epidemií COVID-19 byla Ministerstvem zdravotnictví zpracována „Hygienicko-protiepidemická opatření stanovená pro zajištění sezóny letní dětské rekreace 2020“ . Co to pro nás znamená?
 
Vzhledem k vybavení areálu, v kterém se náš tábor uskuteční, se pro nás jako pořadatele mění skutečně minimum náležitostí, což mimo jiné vypovídá i o úrovni hygieny na našich akcích, o čemž se každoročně jezdí přesvědčovat kontrola z Krajské hygienické stanice. Můžeme tedy s klidem říci, že jsme na tábor i v tomto nelehkém období precizně připraveni.
 
Pro vás rodiče se toho také mnoho nezmění. Bude nutné mít nové potvrzení od lékaře, které má standardně platnost 2 roky. A potvrzení o bezinfekčnosti bude obsahovat 2 nové formulace týkající se samotného COVID-19. 
 
Více ZDE