fbpx

Prázdniny se kvapem blíží. Kdo ještě váhá, zda je s námi strávit na týdenním pobytu, tak ať se více nerozmýšlí. Zůstávají nám pouze tři volná místa!!!

Dospěláci se již nyní připravují na nervy drásající týden, při kterém nasadí vlastní životy při péči o vaše ratolesti 🙂 Letošní program je pro nás velkou výzvou. Uspokojit náročné klienty na exkluzivní zaoceánské plavbě na 100% nebude jistě hračka. Ale my tuto výzvu přijímáme. Budeme vás hýčkat, rozmazlovat a určitě se budete mít jako v bavlnce.
Čeká nás bohaty organizovaný i neorganizovaný program jako jsou denní animace a soutěže pro děti, večerní zábava na diskotéce a hudební či divadelní show. Naše loď má množství sportovišť (běžecký ovál, posilovnu, venkovní bazén, multifunkční hřiště pro tenis, basketbal či fotbal).
Stravování na lodi je během plavby řěšeno mnoha způsoby, můžete jíst pod širým nebem, k dispozici je elegantní restaurace, ale pro náročné klienty zařídíme i noblesních privátní jídelnu.
Na lodi jsou pasažéři ubytováni v kajutách. Každá loď nabízí více typů kajut, které se liší svou polohou na lodi, vybavením a rozměry. Každá kajuta se snaží navodit atmosféru plnou hýčkání a lenošení.
Výhled na moře je samozřejmostí a v kombinaci se západem slunce si budete připadat jako v ráji!
Promo video k táboru zde:

COVID-19 opatření

Drazí příznivci, rodičové, táborníci,
 
V souvislosti s probíhající epidemií COVID-19 byla Ministerstvem zdravotnictví zpracována „Hygienicko-protiepidemická opatření stanovená pro zajištění sezóny letní dětské rekreace 2020“ . Co to pro nás znamená?
 
Vzhledem k vybavení areálu, v kterém se náš tábor uskuteční, se pro nás jako pořadatele mění skutečně minimum náležitostí, což mimo jiné vypovídá i o úrovni hygieny na našich akcích, o čemž se každoročně jezdí přesvědčovat kontrola z Krajské hygienické stanice. Můžeme tedy s klidem říci, že jsme na tábor i v tomto nelehkém období precizně připraveni.
 
Pro vás rodiče se toho také mnoho nezmění. Bude nutné mít nové potvrzení od lékaře, které má standardně platnost 2 roky. A potvrzení o bezinfekčnosti bude obsahovat 2 nové formulace týkající se samotného COVID-19. 
 
Více ZDE